tompak
tompak
wyszukiwarka

newsletter
podaj e-mail, aby być informowanym o nowościach:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz usług i produktów oferowanych przez podmioty współpracujące z administratorem danych – więcej informacji tutaj.
 

     LASERCOMB GmbH - jeden ze światowych liderów w produkcji wyposażenia do produkcji wykrojników płaskich i rotacyjnych. Jest to chyba jedyna w świecie firma oferująca komplet urządzeń, od laserów poczynając, przez urządzenia do przygotowania noży, plotery do wycinania modeli, frezarki do wykańczania form czyszczących, nóż wodny do cięcia gumy, frezarki do płyt pertinax'owych i stalowych, a na oprogramowaniu do projektowania opakowań i wykrojników kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów na www.lasercomb.com lub pobierając odpowiednie broszury.

Plotery do rysowania i wycinania modeli lub krótkich serii opakowań lub innych materiałów (broszura) oraz plotery do wycinania modeli oraz do frezowania plyt pertinax'owych (broszura)

Plotery mogą być wyposażone dodatkowo w przystawkę do frezowania imitacji kanalika w płycie wiórowej, na której wycinane jest później opakowanie w warunkach "prawie jak z kanalikiem bigującym", w układ do frezowania 3D oraz w systemy skanowania oraz w oprzyrządowanie umożliwiające wycinanie materiałów do 50 mm wysokości. Rozróżniamy dwa rodzaje skanowania. Pierwszy - system DigiScan - umożliwia zeskanowanie położonego na ploterze kształtu i utworzenie dla tego kontury pliku DXF, drugi - DigiPrintMark w dwu odmianach - odnalezienie paserów na zadrukowanym arkuszu oraz wycięcie gotowego, zadrukowanego elementu (bardzo przydatna opcja w przypadku wycinania krótkich serii opakowań lub display'ów). Pierwsza odmiana DigiPrintMark - Light - wymaga od operatora ustawienia znacznika świetlnego na paserach i zapisania ich w pamięci systemu. Powtarzalne układanie arkuszy pozwala na powtarzalne wycinanie według nadruku. Pełna opcja DigiPrintMark polega na wyposażeniu systemu w kamery, które automatycznie wykrywają pasery i przy powtarzalnej produkcji operator nie musi dbać o dokładne położenie arkuszy na maszynie (broszura). 

Frezarka do płyt pertinax'owych oraz stalowych ProCount (broszura)

Frezarka ProCount jest wyposażona w system skanowania istniejącego wykrojnika, jego zdigitalizowania i utworzenia dla niego pliku niezbędnego do wykonania przeciwpłyty pertinax'owej lub stalowej. Jest to funkcja, która umożliwia wykonanie przeciwpłyty dla wykrojników, których nie ma w bazie firmy w formie cyfrowej oraz, w przypadku wykrojników o bardzo dużej liczbie noży, wykonanie przeciwpłyty do rzeczywistych wymiarów a nie do wymiarów teoretycznych.

Nóż wodny do cięcia gumy ProAquaJet (broszura). 

Nóż wodny umożliwia kształtowe cięcie gum (i wielu innych materiałów) według profilu noży oraz cięcie pod kątem max. +/-15 stopni z prędkością do 100 m/min.

Frezarka do pertinax'u ProPertinax (broszura): 

Frezarka do wykańczania sekcji czyszczących ProMill (broszura): 

Zbudowana na bazie plotera ProDigi frezarka umożliwia wykańczanie (ukosowanie) krawędzi dolnych desek odpadowych.

Kompaktowy laser do cięcia sklejek płaskich MTL (broszura): 

Lasery MTL, produkowane w 3 formatach, mogą być wyposażone w źródła o mocy od 1000 do 3000W. Źródła, zależnie od wymagań i możliwości lokalowych, mogą być zabudowane na maszynie lub stać obok. Lasery o mocy powyżej 1500W mogą być wyposażone w głowicę umożliwiającą cięcie stali.

Laser CLS do cięcia sklejek płaskich (broszura): 

Lasery CLS posiadają stół krzyżowy, który może być wykonany w 3 rozmiarach. Źródła, podobnie jak w laserach MTL, o mocy 1000 - 3000W.

Laser PTS do cięcia sklejek płaskich oraz rotacyjnych (broszura): 

Lasery PTS mogą być opcjonalnie wyposażone w oprzyrządowanie do cięcia stali, w układ szybkiego montażu sklejek rotacyjnych poza maszyną oraz w głowicę do frezowania otworów mocujących sklejki na wałach wykrawarek.

Automat do przygotowania linii do wykrojników z taśmy lub odcinków 1 m ProRuleCut (broszura): 

Urządzenie wyposażone w podajnik z taśmy (10 taśm) lub z odcinków metrowych (5 magazynków). Maksymalna długość obrobionego noża (na odbiorze) 500 mm ze względu na segregację poszczególnych elementów w oddzielnych pojemnikach. Może przyjmować linie o wysokości wyłącznie do 30 mm 2pt, 3pt oraz 4pt (wyłącznie z gładkim ostrzem).

footer