tompak
tompak
wyszukiwarka

newsletter
podaj e-mail, aby być informowanym o nowościach:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz usług i produktów oferowanych przez podmioty współpracujące z administratorem danych – więcej informacji tutaj.
 

Jesteśmy dystrybutorem ręcznych (z opcją elektrycznego lub pneumatycznego sterowania układem roboczym) urządzeń do przygotowania linii do wykrojników płaskich i rotacyjnych jak też wykrojników do skóry, produkowanych przez węgierską firmę UNIMARK KFT. Nasi "bratankowie", poza produkcją urządzeń, wykonywali również wykrojniki w związku z czym mają duże doświadczenie i wiedzę na temat wymagań, jakie powinny te urządzenia spełniać. Dzięki temu oraz dzięki niewygórowanej cenie spotkały się one z uznaniem polskich klientów. I to nie w postaci zakupu pojedyńczych egzemplarzy ale w postaci powtarzalnych inwestycji.

Oferujemy:

- rodzinę ręcznych giętarek 991, 992 i 993. Giętarka 991

 

może być stosowana do obróbki linii do 3pt grubości oraz do 50 mm wysokości, natomiast 993 tylko do 30 mm wysokości. Model 991 może mieć odmianę z dźwignią skierowaną w górę (991.K) lub z napędem pneumatycznym (991.P). Urządzenie 992 przeznaczone jest do formowania linii o grubości 2 - 8pt i wysokości do 100 mm. Może być wykonane w wersji pneumatycznej.

- narzędzia (kości, kształtki) do giętarek 991, 992 oraz 993, które są kompatybilne z kształtkami urządzeń innych producentów,

- ręczne gilotyno-noskownico-mostkownice 994.1

      

do linii o grubości maksymalnie 3pt i wysokości 32 mm oraz jej większą siostrę z napędem elektrycznym 994.2,

  

 

pozwalającą na obróbkę linii 4pt 50 mm wysokich. 994.2 posiada możliwość zamocowania 2 kompletów narzędzi mostkujących jednocześnie, co pozwala na wykonywanie 2 różnej wielkości mostków bez konieczności wymiany narzędzi.


 

footer