tompak
tompak
wyszukiwarka

newsletter
podaj e-mail, aby być informowanym o nowościach:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz usług i produktów oferowanych przez podmioty współpracujące z administratorem danych – więcej informacji tutaj.
 

Lasercomb zaprasza na drupę 2016

Drodzy Klienci, Drodzy Przyjaciele,

Do czasu rozpoczęcia drupy pozostały już tylko 4 tygodnie. Czy zaplanowaliście Państwo już swoją podróż?

Lasercomb, będziemy dzielić stoisko o powierzchni prawie 200 m² z firmami Boxplan oraz Servifrom, swymi długoletnimi partnerami w dziedzinie produkcji wykrojników, opakowań i liternictwa reklamowego.

Stoisko zostało już zaprojektowane. Poniżej znajdziecie Państwo symulację tego co planujemy i co będziecie mogli zobaczyć odwiedzając nas w hali 10.

 

 


Na stoisku B44 będą wystawiane 2 urządzenia – ProDigi 0813 oraz ProDigiNeo 1613.

Pokazywany ProDigi 0813 będzie miał nowy sterownik pozwalający na współpracę z programem Eurosystems OptiScout oraz będzie wyposażony w kamery rozpoznające rozkład położonych na stole kształtów do wycięcia.

Pokażemy również nową generację noży oscylacyjnych do cięcia różnorodnych materiałów, w tym gumy.

ProDigiNeo 1613 będzie wyposażony w szeroki zakres narzędzi do obróbki różnorodnych materiałów używanych między innymi do druku cyfrowego. 

 

 

 

 

 

Nasz zespół, który będzie obecny na drupie, będzie do Waszej dyspozycji i z przyjemnością zaprezentuje Wam możliwości zarówno ProDigi Neo jak też ProDigi, omówi Wasze potrzeby i spróbuje wspólnie z Wami znaleźć najlepszą propozycję.

Ze względu na ograniczenia powierzchniowe nie będziemy wystawiać żadnego lasera natomiast wszystkich chętnych zapraszamy do naszej siedziby koło Stuttgartu. Prosimy o informację, czy jesteście Państwo tym zainteresowani, bowiem chcemy jak najlepiej zaplanować Waszą wizytę tak ze względu na logistykę, jak i na chęć zapewnienia obecności odpowiednich osób celem przeprowadzenia prezentacji.

Nasi partnerzy – Boxplan i Serviform – będą pokazywać szeroką gamę najnowszych urządzeń z dziedziny oczyszczania użytków jak i przygotowania noży do wykrojników.

 W oczekiwaniu na odpowiedź łączymy pozdrowienia,

 Lasercomb  GmbH

Jochen Steinle

Gebietsverkaufsleiter

Area Sales Manager

Lasercomb GmbH

Siemensstrasse 2

73274 Notzingen

Germany

 

Phone:             +49(0)7021 / 7240 280                        

Fax:                 +49(0)7021 / 7240 592

Mobile:             +49(0)1727133190

e-mail:              steinle@lasercomb.com

footer